Sayfalar

gizli kamera

replika telefon

maca bitksi

İpad Ekran Tamiri

 ipad ekran tamiri

dokunmatik ekran tamiri Dokunmatik (Touchpad) Ekran tamiri,mevcut ipad cihazın kırılma,çatlama,dokunmatik işlevinin yitirilmesi sonucunda,yeni sıfır ipad dokunmatik ekran (touch screen) ile değiştirilmesi işlemidir. İpad ekranları gerçekten muhteşem tasarlanmıştır. Dokunmatiğin kalitesi kullanım sırasında sizlere yüksek kullanım kolaylığı,ve işlevsellik katmaktadır.Neredeyse dokunmadan algılayacak gibi,oldukça hassas algılama kabiliyetine sahiptir.Bu da ne kadar kaliteli olduğunu göstermektedir.Bunun için piyasada en çok tercih edilen tablet sınıfına girmektedir.Ayrıcalıklı bir ürün olan ipadler fiyatının hakkını fazlasıyla vermektedir.Biz firma olarak bir slogan geliştirdik; “İpad var , tablet var” kısaca bu cümle her şeyi açıkça özetliyor.

Yukarıda ki temsili resimde görüldüğü gibi ipad dokunmatiği kırılmış,parçalanmış durumda.Bu şekilde elimize ulaşan ipadin,dokunmatik camı özenle kasadan ayrılır,kasaya zarar vermeden çıkarılır,sonrasında tam uyumlu yeni ipad dokunmatik ekran ile değiştirilir.İpad 1,İpad 2 ,Yeni Nesil İpad ve İpad Retina dokunmatiklerini değiştirebiliyoruz.İşlem sonrasında değiştirilen parça hiçbir problem olmadan çalışmaktadır.Fakat darbe sonucu kasanın yamulması,esnemesi dokunmatik camın tam oturmamasına neden olabilir.Firmamıza bu şekilde gelen cihazlar için gerekli açıklama sizlere yapılacaktır.

Dokunmatik kartının arızalı olması durumunda bu işlem farklı sonuçlanır.Dokunmatik kartı düşme,çarpma esnasında zarar görmüş ise ipad anakartının veya ilgili kartın tamiri gerekebilir.Düşük ihtimal olsa da böyle bir ihtimal de çıkabilir.

İpad dokunmatik camın değişme süresi,İstanbul Anadolu yakasında aynı gün içerisinde teslim, olarak firmamızca belirlenmiştir.Ekstra durumlarda teslim ertesi güne sarkabilir.Olasılıklar birbirine bağlı olduğu için bu gibi durumlar olabilir.Elimizden geldiğince çabuk ve eksiksiz şekilde teslimatı yapmaktayız. İstanbul Avrupa yakası için 1 iş günü olarak teslim süresini belirledik,bu süre kargolama süresidir.Mağazamızdan teslim alırsanız aynı gündür.

2 yorum:

 1. Los mejores celulares si si son mejores replika telefonlar replica replica mejor
  Podemos decir no nececita comprar algo caro.replika telefon celulares de corea o china replika cep telefonları osea replica celular es bueno.


  Las mejores excursiones con Mahmud guia de estambul disfruta su vacasion con Mahmud y las mejores excursiones en estambul Mahmud es un experto y su servicio es increible,yo estaba buscando estambul tours y busce su numero por internet


  voy a escribir sobre daniel es mi guia de rio de janeiro

  ihtiyacınız olduğunda hızlı ve uygun fiyat trafik sigortası için bizi arayın

  kasko hizmetimi lazım ? kasko

  YanıtlaSil
 2. ucuz ve kaliteli replika telefonlar özellikle bu kategorideki

  ürünlerin gözdesi replika samsung en iyi
  fiyat ve en iyi kalite ile replika telefon her yerden alınmaz.
  seçiminizi replika telefonlardikkatli yapmalısınız çok kaliteli bir replika samsung note 3 istiyorsanız
  yada bir replika samsung note 4 istiyorsanız size gerçeğini aratmayan kalitede
  verebiliriz replika samsung s4
  işte hepsi bukada.replika samsung s5

  ucuz ve kaliteli replika telefonlar özellikle bu kategorideki

  replika telefon
  Lg replika telefon
  replika telefon iphone
  replika telefonlar
  replika telefonlar

  guia de estambul
  estambul tours
  guia de estambul

  YanıtlaSil